Minulosť

Naša firma začala svoju činnosť pred vznikom Slovenskej republiky, konkrétne v roku 1991. Jej ťažiskovou oblasťou sú elektroinštalačné práce a ponuka kompletného elektroinštalačného materiálu a príslušenstva pre jednotlivcov aj veľké firmy.

V roku 1999 sme získali certifikát na výrobu elektromerových rozvádzačov REH, čo nám umožnilo rozšíriť naše podnikanie a lepšie sa prispôsobiť požiadavkám nášho klienta. Ďalšie, ešte výraznejšie rozširovanie, prišlo v roku 2005, kedy bol certifikovaný systém výroby rozvádzačov NN do 1000 A, elektroinštalačné práce, povrchové úpravy kovov certifikátom ISO 9001:2000. Vďaka tomu sa úspech spoločnosti PRENOSIL ešte viac zvyšuje.

Súčasnosť

V súčasnosti sa našej firme darí uspokojovať potreby nielen domácich, ale aj zahraničných zákazníkov. Popri úspešnom prieniku na viacerých trhoch v Európe rozširujeme aj produktové portfólio a zvyšujeme kvalitu produktov i služieb. Výrobné portfólio čoraz viac smerujeme na dodávateľov.

Počas celého nášho pôsobenia je našou prioritou poskytovať prvotriedne a cenovo prijateľné komplexné služby. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a poskytujeme riešenia na mieru; či už ide o projektovanie elektrických zariadení, dodanie výrobkov alebo ich inštaláciu. V súčasnosti sme sa zamerali na dodávku komplexnej služby v oblasti fotovoltaiky – od projektu až po samotnú montáž a uvedenie do prevádzky. Nezanedbávame ani dopad na životné prostredie – naše produkty sú hygienicky nezávadné. V roku 2013 sa firma zamerala na vlastnú výrobu priemyselných svietidiel LAURA. Tieto produkty sú testované na FEI Bratislava, s ktorou máme kvalitnú a plodnú spoluprácu.

Budúcnosť

Naším cieľom z krátkodobého hľadiska je prebojovať sa na špičku domáceho trhu a udržať sa na vrchole. Z dlhodobého hľadiska chceme uchovať trvalý rast hodnoty spoločnosti a pokračovať v expanzii do zahraničia.

Naši zamestnanci sa vo svojej oblasti neustále vzdelávajú a navštevujú školenia, ktoré ich sústavne udržujú v kontakte s najnovšími technológiami v oblasti fotovoltaiky a elektroinštalácií. Aj vďaka sledovaniu moderných trendov sme vždy o krok vpred oproti konkurencii.

Veríme, že vzdelaniu a moderným technológiám patrí budúcnosť, preto sa týmto smerom chceme naďalej uberať. Naším cieľom je prinášať vám čoraz kvalitnejšie služby a produkty.